Utrecht (1)
Aart Veenenbos 030 - 6061643.
Zuiderstraat 20 Nieuwegein 3e donderdag van de maand van 19.30 tot 23.00 uur.


Kennemerland (2)

Albert Meijer 0251 - 239162
Buurtcentrum 'Het Guishuis' Fortuinweg 16, Zaandijk. 2e zaterdag van de maand van13.00 tot 17.00 uur.


Oost (3)

Coert Smit 0317 - 317010,
Hans Dingemanse 024 - 3585169,
UniCorn BBS 026 - 4425506.
of postbus 1006, 6801 BA Arnhem
De Wieken, Prinses Irenestraat 49, 6661 EA Elst (Gld.) telefoon 0481 - 375283 2e zaterdag van de maand van 13.00 tot 18.00 uur.
RegioOost (3) activiteiten 1997
8 februari 1997:
* StrongArm upgrade plaatsen door Hans Dingemanse.
8 maart 1997:
* Alle facetten van Econet door Henri Derksen. Zowel voor 8- als 32-bitters!
12 april 1997:
* Demo zelfgeschreven software door Nico ter Haar.
10 mei 1997:
* de nieuwe !System, en je computer naar je hand zetten, door Nico ter Haar.
Voor nieuws en een verslag van de regio- ledenvergadering zie blz. 17 van deze *.
Bereikbaarheid: zie voor routebeschrijving * 9 / 96, p. 15.


Friesland (4)
J. B. A. Heerbaart 058 - 2127024,
Wijkcentrum & Sporthal 'De Splitting' De Splitting 23 Drachten (Frl). 3e vrijdag van de maand van 19.00 tot 23.00 uur.
Bereikbaarheid: zie voor routebeschrijving * 9 / 95, p. 17.


Eindhoven (5)
Malo Hautus 040 - 2262921
St Joriscollege Roostenlaan 296, Eindhoven
Bijeenkomsten op zaterdagen:
15 februari, 19 april, 14 juni, 11 oktober, 13 december van 10.30 tot 13.00 uur.
Bijeenkomsten op woensdagen:
12 maart, 14 mei van 19.30 tot 22.00 uur.
Nader bericht volgt voor het programma na de zomervakantie.


Twente (6)

Frans Gasthuis 0546 - 622318.
'De Compaan' Maardijk 83a Almelo. 1e dinsdag van de maand van 20.00 tot 23.00 uur.


West- Brabant (7)

Matt Hendriks 076 - 5038049
Aconet pointnr. 77:8500/205.8
café Belle-Vue, Dorpsstraat 27, Chaam. 1e zaterdag van de maand van 12.30 tot 16.00 uur.
Bereikbaarheid: zie voor routebeschrijving * 3 / 96, p. 17.


Zuid- Holland Zuid (8)

Lody Sonneveld 078 - 6177502
pointnr. AcoNet: 77:8500/205.2
Multifunctioneel centrum 'de Akkers' Lenteakker 5, 3206 TB Spijkenisse.
2e woensdag van de maand 19.30 tot 23.00 uur.
Juli en augustus geen bijeenkomsten, dan is het centrum "de Akkers" gesloten.
woensdag 12 maart: Algemene ledenvergadering regio ZHZ.
Zie voor agenda van de komende vergadering en een verslag van de vorige: blz. 18 in deze Asterisk.


Zeeland (10)

James Hanssens 0118 - 418868,
Dirk Roovers 0115 - 492159
buurthuis "De Pit" Appelstraat 2a, Goes telefoon: 0113 - 213378


Den Bosch (11)
Pierre Willems 073 - 5032120
Tonny Brukx 0486 - 416668
Aconet pointnr. 77:8500/504.34
wijkcentrum "De Helftheuvel" Helftheuvelpassage 115 5224 AC 's Hertogenbosch telefoon: 073 - 6217973 Laatste woensdag van de maand van 19.30 tot 23.00 uur.
Bereikbaarheid: zie voor routebeschrijving* 10 / 96 p. 19.


Amsterdam (12)

Roel Boesenkool 075 - 6411981,
VOKA - gebouw, Vierlingsbeeklaan, Bovenkerk/Amstelveen Laatste zaterdag van de maand van 13.00 tot 17.00 uur.
nieuws voor de regio Amsterdam:
22 februari een gewone regio-middag.
29 maart houden we een tweedehandsmarkt.
Zoek de spullen die je niet meer gebruikt van zolder en uit de kast, en bied ze nu te koop aan.
Bereikbaarheid: met bus 172 of 169 en zelfs maar 4 minuten lopen van bus 171.


Gooi- en Eemland (16)
Nico Blom 033 - 4610140,
Speeltuinvereniging 'De Rivierenwijk', Dollardstraat 119, Amersfoort. Telefoon 033 - 4620082. 3e zaterdag van de maand van 13.00 tot 17.00 uur.

Het motto:
Ook in het nieuwe jaar
staat de koffie voor u klaar!


Den Haag (18)

Jos Timmer 070 - 3624989,
BBS de Randstad 079 - 3427434.
Huis de Wervelaan 2, Rijswijk
1e donderdag van de maand van19.30 tot 23.30
Cursussen en demonstraties 20.00 - 23.30
Bereikbaarheid: met HTM-buslijn 23,
halte Gemeentehuis / Schouwburg Rijswijk
Alle avonden zijn gratis, alleen voor de langlopende workshops wordt een éénmalige bijdrage van 10,- per workshop gevraagd.

Activiteitenprogramma
6 februari regiobijeenkomst
13 februari algemene ledenvergadering
20 februari Toolbox programmeren
27 februari Image & Thumbnail
6 maart regiobijeenkomst
13 maart 3-D editors
20 maart werkgroep Genealogie
27 maart Powerbase
3 april regiobijeenkomst
10 april Ovation Pro
17 april Maths on the Acorn
24 april I²C on the Acorn


Apeldoorn (19)
Peter Tichler 055 - 5219826
cursusavonden: 2e dinsdag van de maand
regioavonden: 4e dinsdag van de maand
De bijeenkomsten worden gehouden bij een van de leden thuis.
Belangstellenden worden verzocht contact op te nemen met Peter Tichler, contactpersoon en secretaris van de regio Apeldoorn, te bereiken op bovenstaand telefoonnummer.


Noord- West Veluwe (20)
Rob Sikkema 0341 - 419277
2e woensdag van de maand vanaf 19.30 uur
Wijkcentrum De Roef‘ Zuiderzeepad 1, Harderwijk