Utrecht (1)
Aart Veenenbos 030 - 6061643.
Zuiderstraat 20 Nieuwegein 3e donderdag van de maand van 19.30 tot 23.00 uur.


Kennemerland (2)

Albert Meijer 0251 - 239162
Buurtcentrum 'Het Guishuis' Fortuinweg 16, Zaandijk. 2e zaterdag van de maand van13.00 tot 17.00 uur.
In juli en augustus géén bijeenkomsten!
De eerstvolgende bijeenkomst is de tweede zaterdag in september, de 13de.
Bereikbaarheid
zie voor routebeschrijving en plattegrond:
* nr. 7 / 95, pagina 5


Oost (3)

Coert Smit 0317 - 317010,
Hans Dingemanse 024 - 3585169,
UniCorn BBS 026 - 4425506.
of postbus 1006, 6801 BA Arnhem
De Wieken, Prinses Irenestraat 49, 6661 EA Elst (Gld.) telefoon 0481 - 375283 2e zaterdag van de maand van 13.00 tot 18.00 uur.
RegioOost (3) activiteiten 1997
juli en augustus geen regiobijeenkomst!
13 september 1997:
* demo Atom in PC, door Roland Leurs.
* IntraNet verbinding Acorn - Linux
Bereikbaarheid: zie voor routebeschrijving * 9 / 96, p. 15.


Friesland (4)
J. B. A. Heerbaart 058 - 2127024,
Wijkcentrum & Sporthal 'De Splitting' De Splitting 23 Drachten (Frl). 3e vrijdag van de maand van 19.00 tot 23.00 uur.
Bereikbaarheid: zie voor routebeschrijving * 9 / 95, p. 17.


Eindhoven (5)
Malo Hautus 040 - 2262921
Peter Dings 040 - 2920189
Het programma 1997 voor onze regio:
Bijeenkomsten op zaterdagen:
11 oktober, 13 december van 10.30 tot 13.00 uur.
Centrum 'De Nieuwe Ketting' Tinelstraat 3A Eindhoven
Bijeenkomsten op woensdagen:
19.30 tot 22.00 uur,september en november nog nader in te vullen
St Joriscollege Roostenlaan 296, Eindhoven


Twente (6)

Frans Gasthuis 0546 - 622318.
'De Compaan' Maardijk 83a Almelo. 1e dinsdag van de maand van 20.00 tot 23.00 uur.


West- Brabant (7)

Matt Hendriks 076 - 5038049
Aconet pointnr. 77:8500/205.8
café Belle-Vue, Dorpsstraat 27, Chaam. 3e zaterdag van de maand van 12.30 tot 16.00 uur.
Bereikbaarheid: zie voor routebeschrijving * 3 / 96, p. 17.


Zuid- Holland Zuid (8)

Raymond Hagen 010 - 4675266
pointnr. AcoNet: 77:8500/205.2
Multifunctioneel centrum 'de Akkers' Lenteakker 5, 3206 TB Spijkenisse.
2e woensdag van de maand 19.30 tot 23.00 uur.
Juli en augustus geen bijeenkomsten, dan is het centrum "de Akkers" gesloten.


Zeeland (10)

James Hanssens 0118 - 418868,
Dirk Roovers 0115 - 492159
buurthuis "De Pit" Appelstraat 2a, Goes telefoon: 0113 - 213378


Den Bosch (11)
Pierre Willems 073 - 5032120
Tonny Brukx 0486 - 416668
Aconet pointnr. 77:8500/504.34
wijkcentrum "De Helftheuvel" Helftheuvelpassage 115 5224 AC 's Hertogenbosch telefoon: 073 - 6217973 Laatste woensdag van de maand van 19.30 tot 23.00 uur.
Bereikbaarheid: zie voor routebeschrijving* 10 / 96 p. 19.


Amsterdam (12)

Roel Boesenkool 075 - 6411981,
VOKA - gebouw, Vierlingsbeeklaan, Bovenkerk/Amstelveen Laatste zaterdag van de maand van 13.00 tot 17.00 uur.
Bereikbaarheid: met bus 172 of 169 en zelfs maar 4 minuten lopen van bus 171.


West- Friesland (14)
P. N. Groot 0227 - 541671
Buurtcentrum "Het Guishuis"
Fortuinweg 16 Zaandijk
2e zaterdag van de maand: van 13.00 tot 17.00 uur.
In juli en augustus géén bijeenkomsten!
De eerstvolgende bijeenkomst is de tweede zaterdag in september, de 13de.


Gooi- en Eemland (16)
Nico Blom 033 - 4610140,
Speeltuinvereniging 'De Rivierenwijk', Dollardstraat 119, Amersfoort. Telefoon 033 - 4620082. 3e zaterdag van de maand van 13.00 tot 17.00 uur.
Telt U niet mee
zonder Risc PC?
Laat ik u dan wel vertellen,
dat wij niet zulke eisen stellen.
Met de Acorns van toen en nu
is iedereeen welkom, dus ook u!


Den Haag (18)

Jos Timmer 070 - 3624989,
BBS de Randstad 079 - 3427434.
Huis de Wervelaan 2, Rijswijk
1e donderdag van de maand van19.30 tot 23.30
Cursussen en demonstraties van 20.00 tot 23.30 uur
Bereikbaarheid: met HTM-buslijn 23,
halte Gemeentehuis / Schouwburg Rijswijk
Alle avonden zijn gratis, alleen voor de langlopende workshops wordt een éénmalige bijdrage van 10,- per workshop gevraagd.


Apeldoorn (19)
Peter Tichler 055 - 5219826
cursusavonden: 2e dinsdag van de maand
regioavonden: 4e dinsdag van de maand
De bijeenkomsten worden gehouden bij een van de leden thuis.
Belangstellenden worden verzocht contact op te nemen met Peter Tichler, contactpersoon en secretaris van de regio Apeldoorn, te bereiken op bovenstaand telefoonnummer.


Noord- West Veluwe (20)
Michiel Kuijer 0341 - 254835
2e woensdag van de maand vanaf 19.30 uur
Wijkcentrum De Roef‘ Zuiderzeepad 1, Harderwijk
In juli en augustus geen bijeenkomst.