Utrecht (1)
Aart Veenenbos 030 - 6061643.
Zuiderstraat 20 Nieuwegein 3e donderdag van de maand van 19.30 tot 23.00 uur.

Kennemerland (2)
Albert Meijer 0251 - 239162
Buurtcentrum 'Het Guishuis' George Gershwinstraat 207, Zaandijk. 2e zaterdag van de maand van13.00 tot 17.00 uur.

Oost (3)
Coert Smit 0317 - 317010,
Hans Dingemanse 024 - 3585169,
UniCorn BBS 026 - 4425506.
of postbus 1006, 6801 BA Arnhem
De Wieken, Prinses Irenestraat 49, 6661 EA Elst (Gld.) telefoon 0481 - 377992 2e zaterdag van de maand van 13.00 tot 17.00 uur.
Agenda:
zaterdag 11 april: Bespreking nieuwe organisatiestructuur.
zaterdag 16 mei: Vergadering raad van afgevaardigden Vaststellen statuten en AR t.b.v. reorganisatie
Plannen:
* Een Acorn demonstratie verzorgen bij de lokale PC-hobbyclub in Elst Gld.
* Internet door Nico ter Haar (op veler verzoek)
* Monitor definition files; hiervoor zal Jan-Jaap v.d. Geer worden benaderd.
* Phoenix WIMP programmeren; hiervoor zal Ab Steeman worden benaderd.
* Demonstratie !WimpLink 1.05 door Henri
* Hard- en software voor onze 8-bitters door Henri

Friesland (4)
J. B. A. Heerbaart 058 - 2127024,
Wijkcentrum & Sporthal 'De Splitting' De Splitting 23 Drachten (Frl). 3e vrijdag van de maand van 19.00 tot 23.00 uur.

Eindhoven (5)
Malo Hautus 040 - 2262921
Peter Dings 040 - 2920189
Voor onze regio zijn de volgende dagen gereserveerd:
Bijeenkomsten op zaterdagen:
28 februari, 25 april, 20 juni, 19 september, 21 november.
Centrum 'De Nieuwe ketting' Tinelstraat 3A Eindhoven van 10.30 tot 13.30 uur.
Op woensdagen ligt e.e.a. nog niet vast.

Twente (6)
Frans Gasthuis 0546 - 622318.
'De Compaan' Maardijk 83a Almelo. 1e dinsdag van de maand van 20.00 tot 23.00 uur.

West- Brabant (7)
Aad Bezemer 076 - 5417109,
café Belle-Vue, Dorpsstraat 27, Chaam. 3e zaterdag van de maand van 12.30 tot 16.00 uur.

Zuid- Holland Zuid (8)
Raymond Hagen 010 - 4675266,
Multifunctioneel centrum 'de Akkers' Lenteakker 5, 3206 TB Spijkenisse. 1e woensdag van de maand van19.30 tot 23.00 uur.
Let op! De regio bijeenkomsten zijn verplaatst naar de 1e woensdag van de maand. 8 april, 6 mei, 10 juni.

Zeeland (10)
James Hanssens 0118 - 418868,
Dirk Roovers 0115 - 492159
buurthuis "De Pit" Appelstraat 2a, Goes telefoon: 0113 - 213378

Den Bosch (11)
Pierre Willems 073 - 5032120
Tonny Brukx 0486 - 416668
Aconet pointnr. 77:8500/504.34
wijkcentrum "De Helftheuvel" Helftheuvelpassage 115 5224 AC 's Hertogenbosch telefoon: 073 - 6217973 Laatste woensdag van de maand van 19.30 tot 23.00 uur.

Amsterdam (12)
Roel Boesenkool 075 - 6411981,
VOKA - gebouw, Vierlingsbeeklaan, Bovenkerk/Amstelveen Laatste zaterdag van de maand van 13.00 tot 17.00 uur.

Gooi- en Eemland (16)
Nico Blom 033 - 4610140,
Speeltuinvereniging 'De Rivierenwijk', Dollardstraat 119, Amersfoort. Telefoon 033 - 4620082. 3e zaterdag van de maand van 13.00 tot 17.00 uur.

Den Haag (18)
Jos Timmer 070 - 3624989,
BBS de Randstad 070 - 3557975.
Welzijnsgebouw 'De Ottoburg' Esdoornstraat 3a, Rijswijk. elke donderdag van 19.00 tot 23.00 uur.
agenda:
19 maart regiobijeenkomst
26 maart Genealogie
2 april regiobijeenkomst
9 april opbouw van spreadsheets
16 april regiobijeenkomst
23 april I kwadraat C
7 mei regiobijeenkomst
14 mei Het grbruik van Internet
28 mei werkgroep Genealogie

Apeldoorn (19)
bestuursfuncties m.i.v. 1 januari 1998 vacant!

Noord- West Veluwe (20)
Michiel Kuijer 0341 - 254835
2e woensdag van de maand vanaf 19.30 uur
Wijkcentrum źDe RoefĎ Zuiderzeepad 1, Harderwijk