Utrecht (1)
Aart Veenenbos 030 - 6061643.
Belangrijke mededeling:
In verband met het totale gebrek aan belangstelling worden de reguliere regiobijeenkomsten op de Zuiderstraat 20 te Nieuwegein vanaf heden stopgezet. Bezoekers blijven, na een telefoontje, op ieder moment van harte welkom!

Kennemerland (2)
Albert Meijer 0251 - 239162
Buurtcentrum 'Het Guishuis' George Gershwinstraat 207, Zaandijk. 2e zaterdag van de maand van13.00 tot 17.00 uur.

Oost (3)
Coert Smit 0317 - 317010,
Hans Dingemanse 024 - 3585169,
UniCorn BBS 026 - 4425506.
of postbus 1006, 6801 BA Arnhem
De Wieken, Prinses Irenestraat 49, 6661 EA Elst (Gld.) telefoon 0481 - 377992 2e zaterdag van de maand van 13.00 tot 17.00 uur.
zaterdag 6 juni: Acorn Expo 1998 in Nieuwegein
* 8-bits clubsoftware via EcoNet FileStore E01 en E20 (harddisk) Regio software service & demo Econet speciaal voor onze 8-Bitters.
* Intranet verbinding met overige regio stands zowel Intranet over Ethernet als indien mogelijk ook over Econet.
* Vraagbaak datacommunicatie. (Aconet/Fidonet) BBSen, terminals, points etc.
* Modem instel service.
* Demo SCSI flatbedscanner aan Acorn.
* Demo diverse emulators: Acorn Atom emulator onder Dos op PC kaart of zelfs onder de MS-Dos emulator! BBC-emulator onder MS-Dos. Apple2 emulator onder MS-Dos. ZXSpectrum emulator onder MS-Dos.
* BBCBasic op Atom in PC (onder voorbehoud).
Agenda:
zaterdag 13 juni:
De computer in de vacantie(hulp)98 in Nieuwegein
In juli en augustus wegens vacanties geen regiobijeenkomsten in Elst.
zaterdag 12 septenber
Opening verbouwde Wieken van 11:00 - 16:00.
Demo regio Oost aan andere gebruikers van dit centrum.
zaterdag 19 september:
Let op! regiobijeenkomst éénmalig op 3e zaterdag i.p.v. 2e zaterdag

Friesland (4)
J. B. A. Heerbaart 058 - 2127024,
Wijkcentrum & Sporthal 'De Splitting' De Splitting 23 Drachten (Frl). 3e vrijdag van de maand van 19.00 tot 23.00 uur.

Eindhoven (5)
E.P. Deckers 0492 - 511816
Peter Dings 040 - 2920189
Voor onze regio zijn de volgende dagen gereserveerd:
Bijeenkomsten op zaterdagen:
20 juni, 19 september, 21 november.
Centrum 'De Nieuwe ketting' Tinelstraat 3A Eindhoven van 10.30 tot 13.30 uur.
Op woensdagen ligt e.e.a. nog niet vast.

Twente (6)
Frans Gasthuis 0546 - 622318.
'De Compaan' Maardijk 83a Almelo. 1e dinsdag van de maand van 20.00 tot 23.00 uur. http://www.acorn.club.tip.nl

West- Brabant (7)
Aad Bezemer 076 - 5417109,
café Belle-Vue, Dorpsstraat 27, Chaam. 3e zaterdag van de maand van 12.30 tot 16.00 uur.

Zuid- Holland Zuid (8)
Raymond Hagen 010 - 4675266,
Multifunctioneel centrum 'de Akkers' Lenteakker 5, 3206 TB Spijkenisse. 1e woensdag van de maand van19.30 tot 23.00 uur.

Zeeland (10)
James Hanssens 0118 - 418868,
Dirk Roovers 0115 - 492159
buurthuis "De Pit" Appelstraat 2a, Goes telefoon: 0113 - 213378

Den Bosch (11)
Pierre Willems 073 - 5032120
Tonny Brukx 0486 - 416668
Aconet pointnr. 77:8500/504.34
wijkcentrum "De Helftheuvel" Helftheuvelpassage 115 5224 AC 's Hertogenbosch telefoon: 073 - 6217973 Laatste woensdag van de maand van 19.30 tot 23.00 uur.

Amsterdam (12)
Roel Boesenkool 075 - 6411981,
VOKA - gebouw, Vierlingsbeeklaan, Bovenkerk/Amstelveen Laatste zaterdag van de maand van 13.00 tot 17.00 uur.

Gooi- en Eemland (16)
Nico Blom 033 - 4610140,
Speeltuinvereniging 'De Rivierenwijk', Dollardstraat 119, Amersfoort. Telefoon 033 - 4620082. 3e zaterdag van de maand van 13.00 tot 17.00 uur.

Den Haag (18)
Jos Timmer 070 - 3624989,
BBS de Randstad 070 - 3557975.
Welzijnsgebouw 'De Ottoburg' Esdoornstraat 3a, Rijswijk. elke donderdag van 19.00 tot 23.00 uur.
agenda:
11 juni Hear-in
18 juni regiobijeenkomst
25 juni relationale database
2 juli regiobijeenkomst
6 augustus regiobijeenkomst

Apeldoorn (19)
bestuursfuncties m.i.v. 1 januari 1998 vacant!

Noord- West Veluwe (20)
Michiel Kuijer 0341 - 254835
2e woensdag van de maand vanaf 19.30 uur
Wijkcentrum De Roef‘ Zuiderzeepad 1, Harderwijk