Utrecht (1)
Aart Veenenbos 030 - 6061643.
Bezoekers zijn, na een telefoontje, op ieder moment van harte welkom!

Kennemerland (2)
Albert Meijer 0251 - 239162
Buurtcentrum 'Het Guishuis' George Gershwinstraat 207, Zaandijk. 2e zaterdag van de maand van13.00 - 17.00 uur.

Oost (3)
Coert Smit 0317 - 317010,
Hans Dingemanse 024 - 3585169,
UniCorn BBS 026 - 4425506.
of postbus 1006, 6801 BA Arnhem
”De Plataan•, Bachstraat 53 6661 CP ELST (Gld.) telefoon 0481 - 377992 zie routekaartje in * 16.7 p. 28 2e zaterdag van de maand van 13.00 - 17.00 uur.
zaterdag 10 april
!WimpLink voor beginners
zaterdag 8 mei
Koppeling BBC met RiscPC middels !65Link
Koppeling Risc PC met Risc PC middels !ZeriLink
zaterdag 5 juni
regio Oost op de Acorn Expo?
Werkgroep 8bits op de Acorn Expo?
zaterdag 12 juni
!WimpLink voor gevorderden

Friesland (4)
J. B. A. Heerbaart 058 - 2127024,
Wijkcentrum & Sporthal 'De Splitting' De Splitting 23 Drachten (Frl). 3e vrijdag van de maand van 19.00 - 23.00 uur.

Eindhoven (5)
E.P. Deckers 06 - 53526821
Peter Dings 040 - 2920189
zaterdag 13 maart en 22 mei,
De Nieuwe Ketting, Tinelstraat 3a, Eindhoven van 10.30 tot 13.30 uur
woensdag 24 febr., 14 april en 16 juni
St. Joriscollege Roostenlaan 296 Eindhoven van 20.00 tot 22.00 uur

Twente (6)
Frans Gasthuis 0546 - 622318. 'De Compaan' Maardijk 83a Almelo. 1e dinsdag van de maand van 20.00 - 23.00 uur.

West- Brabant (7)
Aad Bezemer 076 - 5417109, café Belle-Vue, Dorpsstraat 27, Chaam. 3e zaterdag van de maand van 12.30 - 16.00 uur.

Zuid- Holland Zuid (8)
Raymond Hagen 0181 - 624956,
Multifunctioneel centrum 'de Akkers' Lenteakker 5, 3206 TB Spijkenisse. 14 april en 12 mei van 20.00 tot 23.00 uur.

Zeeland (10)
James Hanssens 0118 - 418868,
Max van Loon 0113 - 230320.
buurthuis "De Pit" Appelstraat 2a, Goes telefoon: 0113 - 213378

Den Bosch (11)
De bijeenkomsten in de maanden januari, maart, mei, september en november zal worden gehouden bij:
Tonny Brukx, Portugalhof 6, Ravenstein telefoon 0486-416668
Voor de maanden februari, april, juni en oktober bij:
Pierre Willems, Turfkamp 7, Berlicum tel. 073-5032120
Dit op de laatste zaterdag van de maand van 14.00 to 17.00 uur, of in overleg met belangstellenden, de laatste woensdag van de maand van 19.30 tot 20.30 uur.

Amsterdam (12)
Roel Boesenkool 075 - 6411981,
VOKA - gebouw, Vierlingsbeeklaan, Bovenkerk / Amstelveen. Laatste zaterdag van de maand van 13.00 - 17.00 uur.

Gooi- en Eemland (16)
Nico Blom 033 - 4610140,
Speeltuinvereniging 'De Rivierenwijk', Dollardstraat 119, Amersfoort. Telefoon 033 - 4620082. 3e zaterdag van de maand van 13.00 - 17.00 uur.

Den Haag (18)
Jos Timmer 070 - 3624989,
Ben v.d. Aardweg 079 - 3212918,
BBS de Randstad 070 - 3557975.
Welzijnsgebouw 'De Ottoburg' Esdoornstraat 3a, Rijswijk. elke donderdag van 19.00 - 23.00 uur.
15 april regio bijeenkomst
22 april HTML workshop 3
29 april video toepassingen
6 mei regio bijeenkomst
13 mei hemelvaartsdag
20 mei regio bijeenkomst
27 mei PC pro op Risc PC

Noord- West Veluwe (20)
Michiel Kuijer 0341 - 254835
2e woensdag van de maand vanaf 19.30 uur
Wijkcentrum De Roef‘ Zuiderzeepad 1, Harderwijk