Utrecht (1)
Aart Veenenbos 030 - 6061643.
Bezoekers zijn, na een telefoontje, op ieder moment van harte welkom!

Kennemerland (2)
Albert Meijer 0251 - 239162
Buurtcentrum 'Het Guishuis' George Gershwinstraat 207, Zaandijk. 2e zaterdag van de maand van13.00 - 17.00 uur.

Oost (3)
Coert Smit 0317 - 317010,
Hans Dingemanse 024 - 3585169,
UniCorn BBS 026 - 4425506.
of postbus 1006, 6801 BA Arnhem
"De Wieken", Prinses Irenestraat 49, 6661 EA ELST (Gld.) telefoon 0481 - 3775283
2e zaterdag van de maand van 13.00 - 17.00 uur.
Per oktober wederom verhuisd en nu naar: zaal 0.1, begane grond.
Agenda:
zaterdag 11 december
regioleden vergadering
zaterdag 8 januari
Intranet
zaterdag 12 februari
RISC OS 4

Friesland (4)
J. B. A. Heerbaart 058 - 2127024,
Wijkcentrum & Sporthal 'De Splitting' De Splitting 23 Drachten (Frl). 3e vrijdag van de maand van 19.00 - 23.00 uur.

Eindhoven (5)
E.P. Deckers 06 - 53526821
Peter Dings 040 - 2920189
Op zaterdagen in De Nieuwe Ketting, Tinelstraat 3a, Eindhoven
11 sept. 10.00 tot 13.30 uur
Op zaterdag 13 november komen we weer bijeen van 10.00 tot 13.30.
Op zaterdag brengen bezoekers hun systeem mee om elkaars problemen proberen op te lossen.
Op woensdagen in het St Joriscollege Roostenlaan 296, Eindhoven
15 dec. van 20.00 tot 22.00 uur

Twente (6)
Frans Gasthuis 0546 - 622318. 'De Compaan' Maardijk 83a Almelo. 1e dinsdag van de maand van 20.00 - 23.00 uur.
zie ook onze website: http://www.acorn.club.tip.nl

West- Brabant (7)
Aad Bezemer 076 - 5417109, café Belle-Vue, Dorpsstraat 27, Chaam. 3e zaterdag van de maand van 12.30 - 16.00 uur.

Zuid- Holland Zuid (8)
Raymond Hagen 0181 - 624956,
Multifunctioneel centrum 'de Akkers' Lenteakker 5, 3206 TB Spijkenisse.

Zeeland (10)
James Hanssens 0118 - 418868,
Max van Loon 0113 - 230320.
Bijeenkomsten na telefonische afspraak op wisselende locaties bij de leden thuis.

Den Bosch (11)
De bijeenkomsten in de maanden januari, maart, mei, september en november zal worden gehouden bij:
Tonny Brukx, Portugalhof 6, Ravenstein telefoon 0486-416668
Voor de maanden februari, april, juni en oktober bij:
Pierre Willems, Turfkamp 7, Berlicum tel. 073-5032120
Dit op de laatste zaterdag van de maand van 14.00 to 17.00 uur, of in overleg met belangstellenden, de laatste woensdag van de maand van 19.30 tot 20.30 uur.

Amsterdam (12)
Roel Boesenkool 075 - 6411981,
VOKA - gebouw, Vierlingsbeeklaan, Bovenkerk / Amstelveen. Laatste zaterdag van de maand van 13.00 - 17.00 uur.
LET OP: regiomiddag december wordt vervroegd naar 18 december, van 12.30 tot 16.00 uur.
Dit in verband met Kerst en Oud en Nieuw.

Gooi- en Eemland (16)
Nico Blom 033 - 4610140,
Speeltuinvereniging 'De Rivierenwijk', Dollardstraat 119, Amersfoort. Telefoon 033 - 4620082. 3e zaterdag van de maand van 13.00 - 17.00 uur.

Den Haag (18)
Jos Timmer 070 - 3624989,
Ben v.d. Aardweg 079 - 3212918,
BBS de Randstad 070 - 3557975.
Welzijnsgebouw 'De Ottoburg' Esdoornstraat 3a, Rijswijk. elke donderdag van 19.00 - 23.00 uur.
Agenda:
zie programma regio Den Haag.

Veluwe (19+20)
Michiel Kuijer 0341 - 254835
Nieuws van de regio Veluwe:
1e zaterdag van de maand van 13.30 tot 17.00 uur
Wijkcentrum źDe RoefĎ Zuiderzeepad 1, Harderwijk
Uitzondering voor de maand januari.
De bijeenkomst van 1 januari 2000 wordt een week verschoven i.v.m. nieuwjaarsdag!
Dus naar 8 januari.

Werkgroep Genealogie
G.A.M. Battes - voorzitter - 079 - 3511845
B.S.P. van den Aardweg - secretaris - 079 - 3212918