Utrecht (1)
Aart Veenenbos 030 - 6061643.
Bezoekers zijn, na een telefoontje, op ieder moment van harte welkom!

Kennemerland (2)
Albert Meijer 0251 - 239162
Buurtcentrum 'Het Guishuis' George Gershwinstraat 207, Zaandijk. 2e zaterdag van de maand van13.00 - 17.00 uur.
De regio Kennemerland is de laatste tijd bevangen door het Linux virus. Er worden allerlei computers met Linux, RISC OS 4 en BSD varianten aan elkaar geknoopt in een netwerk.

Oost (3)
Coert Smit 0317 - 317010,
Johan Kruize 024 - 6415634,
UniCorn BBS 026 - 4425506.
'De Wieken' zaal 0.1 begane grond Prinses Irenestraat 49, 6661 EA Elst (Gld.) telefoon 0481 - 375283. 2e zaterdag van de maand van 13.00 - 17.00 uur.
Voorbereiden demos op de regio Oost stand van de RISC OS Expo 2000.
zaterdag 10 juni
demo digitale camera door Hans Dingemanse.
zaterdag 17 juni
Stand Regio Oost en werkgroep 8Bit op Expo 2000.
In juli en augustus GEEN regio Oost bijeenkomsten
zaterdag 9 september
Bespreken RISC OS ontwikkelingen

Friesland (4)
J. B. A. Heerbaart 058 - 2127024,
Wijkcentrum & Sporthal 'De Splitting' De Splitting 23 Drachten (Frl). 3e vrijdag van de maand van 19.00 - 23.00 uur.

Eindhoven (5)
E.P. Deckers 06 - 53526821
Ernst Dinkla
Cor v.d. Heijden.
Op zaterdagen: 18 mrt, 20 mei, 16 sep, 14 okt en 11 nov in De Nieuwe Ketting, Tinelstraat 3a, Eindhoventelefoon 040 - 2511999

Op woensdagen: 19 apr, 14 jun, 18 okt en 13 dec in het St Joriscollege Roostenlaan 296, Eindhoven
*Op de woensdagen is een cursus wimpprogrammeren gestart o.l.v. F. Veldmans.*
Let op 14 oktober: RUM2000!!!

Twente (6)
Frans Gasthuis 0546 - 622318.
'De Compaan' Maardijk 83a Almelo. 1e dinsdag van de maand van 20.00 - 23.00 uur.
zie ook onze website: http://www.acorn.club.tip.nl

West- Brabant (7)
Aad Bezemer 076 - 5417109,
café Belle-Vue, Dorpsstraat 27, Chaam. 3e zaterdag van de maand van 12.30 - 16.00 uur.

Zuid- Holland Zuid (8)
Raymond Hagen 0181 - 624956,
Multifunctioneel centrum 'de Akkers' Lenteakker 5, 3206 TB Spijkenisse.

Zeeland (10)
James Hanssens 0118 - 418868,
Max van Loon 0113 - 230320.
Bijeenkomsten na telefonische afspraak op wisselende locaties bij de leden thuis.

Den Bosch (11)
De bijeenkomsten in de maanden mei, september en november zal worden gehouden bij: Tonny Brukx, Portugalhof 6, Ravenstein tel. 0486 - 416668.
Voor de maanden juni en oktober bij: Pierre Willems, Turfkamp 7, Berlicum tel. 073 - 5032120.
Dit op de laatste zaterdag van de maand van 14.00 to 17.00 uur, of in overleg met belangstellenden, de laatste woensdag van de maand van 19.30 tot 22.30 uur.

Amsterdam (12)
Roel Boesenkool 075 - 6411981,
VOKA - gebouw, Vierlingsbeeklaan, Bovenkerk / Amstelveen. Laatste zaterdag van de maand van 13.00 - 17.00 uur.

Gooi- en Eemland (16)
Nico Blom 033 - 4610140,
Speeltuinvereniging 'De Rivierenwijk', Dollardstraat 119, Amersfoort. Telefoon 033 - 4620082. 3e zaterdag van de maand van 13.00 - 17.00 uur.

Den Haag (18)
Jos Timmer 070 - 3624989,
Ben v.d. Aardweg 079 - 3212918,
BBS de Randstad 070 - 3557975.
Welzijnsgebouw 'De Ottoburg' Esdoornstraat 3a, Rijswijk. elke donderdag van 20.00 - 23.00 uur.
8 juni regiobijeenkomst
15 juni werkgroep Genealogie
22 juni Hear-in (evaluatie en toekomst)
29 juni Internet demo

Veluwe (19+20)
Kees van den Berg 0341 - 253452
1e zaterdag v/d mnd 13.30 - 17.00 u.
Wijkcentrum De Roef Zuiderzeepad 1, Harderwijk

Werkgroep Genealogie
G.A.M. Battes - voorzitter - 079 - 3511845,
B.S.P. van den Aardweg - secretaris - 079 - 3212918,