Oost, Friesland, Eindhoven, Twente, West-Brabant, Zuid-Holland Zuid, Zeeland, Den Bosch, Amsterdam, Gooi- en Eemland, Den Haag, Veluwe, Genalogie, 8bitters.

Utrecht (1)

Aart Veenenbos 030 - 606 16 43. Bezoekers zijn, na een telefoontje, op ieder moment van harte welkom!

Kennemerland (2)

Albert Meijer 0251 - 23 91 62 Buurtcentrum "Het Guishuis" George Gershwinstraat 207, Zaandijk. 2e zaterdag v.d. mnd. 13.00 - 17.00.

De regio Kennemerland is de laatste tijd bevangen door het Linux virus. Er worden allerlei computers met Linux, RISC OS 4 en BSD varianten aan elkaar geknoopt in een netwerk.

Oost (3)

Coert Smit 0317 - 317 010, Johan Kruize 024 - 641 56 34, UniCorn BBS 026 - 442 55 06. "De Wieken" zaal 0.1 begane grond Prinses Irenestraat 49, 6661 EA Elst (Gld.), Telefoon clubzaal: 0481 - 37 52 83. 2e zaterdag v/d mnd: 13.00 - 17.00.

zaterdag 10 maart, Datacommunicatie en !WimpLink voor beginners

Friesland (4)

J. B. A. Heerbaart 058 - 212 70 24, Wijkcentrum & Sporthal "De Splitting" De Splitting 23 Drachten (Frl), 3e vrijdag v/d mnd 19.00 - 23.00

Eindhoven (5)

Ferdinand Veldmans, Tom Mandos 040 - 253 57 27, Cor v.d. Heijden

Alle bijeenkomsten worden gehouden in 'De Nieuwe Ketting' Tinelstraat 3a, Eindhoven telefoon 040 - 251 19 99, op zaterdagen van 11.00 - 14.30 uur. 10/2, 17/3, 19/5, 25/8, 15/12, op donderdagen van 20.00 - 22.00 uur. 22/2, 12/4, 21/6, 13/9, 15/11.

Voor eventuele veranderingen kijk op onderstaand URL. http://members.chello.nl/~a.mandos

*Op de donderdagen is een cursus wimpprogrammeren gestart o.l.v. Ferdinand Veldmans.* Op donderdag 12 april zal de algemene ledenvergadering gehouden worden, tevens zal Tom Mandos een demonstratie geven van CineWorks in samenhang met RiscTV. Tijdstip 20.00 - 22.00 u.

Twente (6)

Frans Gasthuis 0546 - 62 23 18, "De Compaan" Maardijk 83a Almelo, 1e dinsdag v/d mnd 20.00 - 23.00. zie ook onze website: http://www.acorn.club.tip.nl

West- Brabant (7)

Aad Bezemer 076 - 541 71 09, café Belle-Vue, Dorpsstraat 27, Chaam. 3e zaterdag v/d mnd 12.30 - 16.00.

Zuid- Holland Zuid (8)

Raymond Hagen 0181 - 624 956, Multifunctioneel centrum "de Akkers" Lenteakker 5, 3206 TB Spijkenisse.

Zeeland (10)

James Hanssens 0118 - 41 88 68, Max van Loon 0113 - 23 03 20. Bijeenkomsten na telefonische afspraak op wisselende locaties bij de leden thuis.

Den Bosch (11)

De bijeenkomsten in de maanden mei, september en november zal worden gehouden bij: Tonny Brukx, Portugalhof 6, Ravenstein tel. 0486-416668.

Voor de maanden juni en oktober bij: Pierre Willems, Turfkamp 7, Berlicum tel. 073-5032120

Dit op de laatste zaterdag van de maand van 14.00 to 17.00 uur, of in overleg met belangstellenden, de laatste woensdag van de maand van 19.30 tot 22.30 uur.

Amsterdam (12)

Roel Boesenkool 075 - 641 19 81, VOKA - gebouw, Vierlingsbeeklaan, Bovenkerk / Amstelveen. Laatste zaterdag v/d mnd 13.00 - 17.00.

Gooi- en Eemland (16)

Nico Blom 033 - 461 01 40, Speeltuinvereniging "De Rivierenwijk", Dollardstraat 119, Amersfoort. Telefoon clubzaal 033 - 462 00 82. 3e zaterdag v/d mnd 13.00 - 17.00.

Den Haag (18)

Jos Timmer 070 - 362 49 89, Ben v.d. Aardweg 079 - 321 29 18, e-mail: ben-vd-aardweg@hetnet.nl, BBS de Randstad 070 - 355 79 75. Welzijnsgebouw "De Ottoburg" Esdoornstraat 3a, Rijswijk. elke donderdag 19.00 - 23.00 uur.

8 maart workshop HTML, een eigen homepage

22 maart zoekmachines op Internet

29 maart Genealogie, o.a. met !Ancestor

5 april regiobijeenkomst

Veluwe (19+20)

Kees van den Berg 0341 - 25 34 52, 1e zaterdag v/d mnd 13.30 - 17.00 u. Wijkcentrum 'De Roef' Zuiderzeepad 1, Harderwijk. Graag een paar dagen van tevoren bellen in verband met niet altijd aanwezig zijn

Werkgroep Genealogie

G.A.M. Battes - voorzitter - 079 - 351 18 45, B.S.P. van den Aardweg - secretaris - 079 - 321 29 18, e-mail: ben-vd-aardweg@hetnet.nl

Werkgroep 8bitters

Henri Derksen - voorzitter - e-mail: Henri_Derksen@AcoNet.org, AcoNet: 77:8500/504.1, fax: 026 - 442 55 06. Johan Kruize - secretaris - 024 - 641 56 34, Janny Looyenga - softwareservice-