Utrecht (1)
Aart Veenenbos 030 - 6061643.
Bezoekers zijn, na een telefoontje, op ieder moment van harte welkom!

Kennemerland (2)
Albert Meijer 0251 - 239162
Buurtcentrum 'Het Guishuis' George Gershwinstraat 207, Zaandijk. 2e zaterdag van de maand van 13.00 - 17.00 uur.

Oost (3)
Coert Smit 0317 - 317010,
Johan Kruize 024 - 6415634,
UniCorn BBS 026 - 4425506.
'De Wieken' zaal 0.1 begane grond Prinses Irenestraat 49, 6661 EA Elst (Gld.) telefoon 0481 - 375283. 2e zaterdag van de maand van 13.00 - 17.00 uur.
zaterdag 8 september, Datacommunicatie voor beginners deel 3, pointpakketten voor Aconet en Fidonet.
zaterdag 11 oktober, regiobijeenkomst

Friesland (4)
J. B. A. Heerbaart 058 - 2127024,
Wijkcentrum & Sporthal 'De Splitting' De Splitting 23 Drachten (Frl). 3e vrijdag van de maand van 19.00 - 23.00 uur.

Eindhoven (5)
Ferdinand Veldmans,
Tom Mandos 040 - 2535727,
Cor v.d. Heijden.
Alle bijeenkomsten worden gehouden in 'De Nieuwe Ketting' Tinelstraat 3a, Eindhoven telefoon 040 - 2511999,
op zaterdagen van 11.00 - 14.30 uur. 10/2, 17/3, 19/5, 25/8, 15/12,
op donderdagen van 20.00 - 22.00 uur. 22/2, 12/4, 21/6, 13/9, 15/11.
Voor eventuele veranderingen kijk op onderstaand URL. http://members.chello.nl/~a.mandos

Twente (6)
Frans Gasthuis 0546 - 622318.
'De Compaan' Maardijk 83a Almelo. 1e dinsdag van de maand van 20.00 - 23.00 uur.
zie ook onze website: http://www.acorn.club.tip.nl

West- Brabant (7)
Aad Bezemer 076 - 5417109,
café Belle-Vue, Dorpsstraat 27, Chaam. 3e zaterdag van de maand van 12.30 - 16.00 uur.

Zuid- Holland Zuid (8)
Raymond Hagen 0181 - 624956,
Multifunctioneel centrum 'de Akkers' Lenteakker 5, 3206 TB Spijkenisse.

Zeeland (10)
James Hanssens 0118 - 418868,
Max van Loon 0113 - 230320.
Bijeenkomsten na telefonische afspraak op wisselende locaties bij de leden thuis.

Den Bosch (11)
De bijeenkomsten in de maanden mei, september en november zal worden gehouden bij: Tonny Brukx, Portugalhof 6, Ravenstein tel. 0486 - 416668.
Voor de maanden juni en oktober bij: Pierre Willems, Turfkamp 7, Berlicum tel. 073 - 5032120.
Dit op de laatste zaterdag van de maand van 14.00 to 17.00 uur, of in overleg met belangstellenden, de laatste woensdag van de maand van 19.30 tot 22.30 uur.

Amsterdam (12)
Roel Boesenkool 075 - 6411981,
VOKA - gebouw, Vierlingsbeeklaan, Bovenkerk / Amstelveen. Laatste zaterdag van de maand van 13.00 - 17.00 uur.

Gooi- en Eemland (16)
Nico Blom 033 - 4610140,
Speeltuinvereniging 'De Rivierenwijk', Dollardstraat 119, Amersfoort. Telefoon 033 - 4620082. 3e zaterdag van de maand van 13.00 - 17.00 uur.

Den Haag (18)
Jos Timmer 070 - 3624989,
Ben v.d. Aardweg 079 - 321 29 18, e-mail: ben-vd-aardweg@hetnet.nl,
BBS de Randstad 070 - 355 79 75.
Welzijnsgebouw 'De Ottoburg' Esdoornstraat 3a, Rijswijk. elke donderdag van 20.00 - 23.00 uur.

Veluwe (19+20)
Michiel Kuijer 0341 - 254835
Voor vragen en/of problemen met uw Acorn computer kunt u altijd terecht bij regio Veluwe!

Werkgroep Genealogie
G.A.M. Battes - voorzitter - 079 - 3511845, e-mail: gerard.battes@wanadoo.nl
B.S.P. van den Aardweg - secretaris - 079 - 3212918, e-mail: ben-vd-aardweg@hetnet.nl

Werkgroep 8bits 'legacy systems'
Henri Derksen - voorzitter - e-mail: henri_derksen@aconet.org, Aconet: 77:8500/504.1, fax: 026 - 4425506.
Johan Kruize - secretaris - 024 - 6415634,
Janny Looyenga - softwareservice-.