Utrecht (1)
Aart Veenenbos 030 - 6061643.
Bezoekers zijn, na een telefoontje, op ieder moment van harte welkom!
Voor bijeenkomsten kunnen de leden terecht bij de regio Gooi- en Eemland.

Kennemerland (2)
Albert Meijer 0251 - 239162
Buurtcentrum 'Het Guishuis' George Gershwinstraat 207, Zaandijk. 2e zaterdag van de maand van 13.00 - 17.00 uur.

Oost (3)
Coert Smit 0317 - 317010,
Johan Kruize 024 - 6415634,
UniCorn BBS 026 - 4425506.
'De Wieken' zaal 0.2 begane grond Prinses Irenestraat 49, 6661 EA Elst (Gld.) telefoon 0481 - 375283.
4 mei 2002
voorbereiden regio Oost stand op RISC OS Expo
8 juni 2002,
voorbereiden regio Oost stand op RISC OS Expo 2002.
juli en augustus
zomerstop, daarna zien we wel weer.

Friesland (4)
J. B. A. Heerbaart 058 - 2127024,
Wijkcentrum & Sporthal 'De Splitting' De Splitting 23 Drachten (Frl). 3e vrijdag van de maand van 19.00 - 23.00 uur.

Eindhoven (5)
Ferdinand Veldmans,
Tom Mandos 040 - 2535727,
Cor v.d. Heijden.
Charles Deckers 040 - 2052238
Alle bijeenkomsten worden gehouden in 'De Nieuwe Ketting' Tinelstraat 3a, Eindhoven telefoon 040 - 2511999,
op zaterdagen van 11.00 - 14.30 uur. 23/2, 13/4, 15/6, 21/9 en 14/12,
op donderdagen van 20.00 - 22.00 uur. 14/3, 16/5, 15/8 en 14/11,
en op zaterdag 12/10 de RUM.
Voor eventuele wijzigingen zie URL: http://members.chello.nl/~a.mandos

Twente (6) Emmen (13)
Frans Gasthuis 0546 - 622318.
'De Compaan' Maardijk 83a Almelo. 1e dinsdag van de maand van 20.00 - 23.00 uur.
Voor de laatste informatie, ga naar: http://www.fgweb.nl/bbc

West- Brabant (7)
Aad Bezemer 076 - 5417109,
Voor bijeenkomsten kunnen de leden terecht bij regio Eindhoven

Zuid- Holland Zuid (8)
Er worden al enige tijd geen eigen activiteiten meer gehouden. De leden van deze regio kunnen voor regiobijeenkomsten terecht bij de regio Den Haag.

Zeeland (10)
James Hanssens 0118 - 418868,
Max van Loon 0113 - 230320.
Bijeenkomsten na telefonische afspraak op wisselende locaties bij de leden thuis.

Den Bosch (11)
Tonny Brukx, tel. 0486 - 416668.
Pierre Willems, tel. 073 - 5032120.
Voor bijeenkomsten kunnen leden terecht bij de regio Eindhoven.

Amsterdam (12)
Roel Boesenkool 075 - 6411981,
VOKA - gebouw, Vierlingsbeeklaan, Bovenkerk / Amstelveen. Laatste zaterdag van de maand van 13.00 - 17.00 uur.

Gooi- en Eemland (16)
Nico Blom 033 - 4610140,
Speeltuinvereniging 'De Rivierenwijk', Dollardstraat 119, Amersfoort. Telefoon 033 - 4620082. 3e zaterdag van de maand van 13.00 - 17.00 uur.

LET OP! De regio-bijeenkomst in juni is niet op de 15e maar op de 8ste juni!
Dat is niet de 3e maar de 2e zaterdag van deze maand.

Den Haag (18)
Jos Timmer 070 - 3624989,
Ben v.d. Aardweg 079 - 321 29 18, e-mail: ben-vd-aardweg@hetnet.nl,
BBS de Randstad 070 - 355 79 75.
Welzijnsgebouw 'De Ottoburg' Esdoornstraat 3a, Rijswijk. elke donderdag van 20.00 - 23.00 uur.

Agenda:

2 mei Algemene regio bijeenkomst
9 mei Hemelvaartsdag
16 mei WG Hardware en Programmeren
23 mei HTML 6
30 mei Werkgroep Genealogie 5
6 juni Algemene regio bijeenkomst
13 juni Voorbereiden Expo 2002
20 juni WG Hardware en Programmeren
27 juni Algemene regio bijeenkomst - hear-in

Veluwe (19+20)
Michiel Kuijer 0341 - 254835
Voor vragen en/of problemen met uw Acorn computer kunt u altijd terecht bij regio Veluwe!
Voor bijeenkomsten is de regio Gooi- en Eemland in Amersfoort de dichtstbijzijnde mogelijkheid.

Werkgroep Genealogie
G.A.M. Battes - voorzitter - 079 - 3511845, e-mail: gerard.battes@wanadoo.nl
B.S.P. van den Aardweg - secretaris - 079 - 3212918, e-mail: ben-vd-aardweg@hetnet.nl

Werkgroep 8-bitters
Henri Derksen - voorzitter - e-mail: henri_derksen@aconet.org, Aconet: 77:8500/504.1, fax: 026 - 4425506.
Johan Kruize - secretaris - 024 - 6415634,
Janny Looyenga - softwareservice- email: janny@catslair.demon.nl

Werkgroep Acorn-NL
Contact persoon: Kees Grinwis
E-mail: dune@dune.demon.nl