Heemskerk
Albert Meijer 0251 - 23 91 62, albert.meijer@icu.nl
Leo Smiers, 075 - 622 03 84
Basisschool De Ark,
Elbestraat 4,
1966 XJ Heemskerk.
telefoon in de zaal: 0251-253232
2e zaterdag van de maand van 13.00 - 17.00 uur
Voor bereikbaarheid: zie routekaart en beschrijving
bijeenkomst: zaterdag 10 maart

Oost (Gld)
Coert Smit 0317 - 31 70 10, c.smit@hccnet.nl
Johan Kruize 024 - 641 56 34, johkruize@wanadoo.nl,
UniCorn BBS 026 - 442 55 06, htg.derksen@hccnet.nl
'De Wieken' zaal 1.3, eerste etage (met lift),
Prinses Irenestraat 49,
6661 EA Elst (Gld.)
telefoon 0481 - 375 283.
1e zaterdag van de maand van 13.00 - 17.00 uur.
Voor bereikbaarheid: zie routekaartje
Agenda:
7 april Workshop Iconbar (wens KG ShareFS icons)
5 mei   Tekenen met Draw /Graphics

Drachten
Hans Heerbaart 058 - 212 70 24, hans.heerbaart@vitens.nl
Henk Zwanenburg 0512 - 51 79 80, henk.zwanenburg@planet.nl
Buurthuis "De Skule",
De Hoge Bomen 2,
9203 ND Drachten
tel. 0512-544530
3e vrijdag van de maand van 19:00 - 23:00 uur.
Voor bereikbaarheid: zie beschrijving

Almelo
Frans Gasthuis 0546 - 62 23 18.
'De Compaan',
Maardijk 83a,
7606 KT Almelo.
telefoon in de zaal: 0546-456714
1e dinsdag van de maand van 20.00 - 23.00 uur.
Voor bereikbaarheid: zie routekaartje
Voor de laatste informatie, ga naar: http://www.fgdesign.nl/bbc
Bijeenkomst: 1 mei

Amstelveen
Roel Boesenkool 075 - 641 19 81,
VOKA - gebouw,
Vierlingsbeeklaan,
1187 AS Bovenkerk / Amstelveen.
Laatste zaterdag van de maand van 13.00 - 17.00 uur.
Voor bereikbaarheid: zie routekaartje

Amersfoort
Nico Blom 033 - 461 01 40, nico.blom@casema.nl
Speeltuinvereniging 'De Rivierenwijk',
Dollardstraat 119,
3812 EV Amersfoort.
Telefoon 033 - 462 00 82.
3e zaterdag van de maand van 13.00 - 17.00 uur.
Voor bereikbaarheid: zie routekaartje
Let op:
Wegens teruglopende belangstelling voor het bezoeken van onze maandelijkse regiobijeenkomst is door ons besloten om in de zomermaanden juli en augustus een zomerstop te houden, geen regiobijeenkomsten in deze maanden dus.

Rijswijk (Z-H)
Kees Grinwis, voorzitter,
Piet Zuiderwijk 070 - 391 20 82, pietzuiderwijk@planet.nl,
BBS de Randstad 070 - 355 79 75.
Website: http://josti.fol.nl/BigBen.html
Welzijnsgebouw 'De Ottoburg' zaal 142,
Esdoornstraat 3a,
2282 RZ Rijswijk,
telefoon portier Henk: 070-3077560.
elke donderdag van 20.00 - 23.00 uur.
Voor bereikbaarheid: zie routekaartje
Agenda:
05 april: Algemene regio bijeenkomst
12 april: Hoe richt ik mijn computer in. Henri Derksen
19 april: WG Hardware & Video
03 mei  : Algemene regio bijeenkomst

Werkgroep Genealogie
G.A.M. Battes - voorzitter - 079 - 351 18 45, gerard.battes@wanadoo.nl
B.S.P. van den Aardweg - secretaris - 079 - 321 29 18, bspvda@hetnet.nl

Werkgroep 8-bitters
Henri Derksen - voorzitter - htg.derksen@hccnet.nl,  fax: 026 - 442 55 06.
Johan Kruize - secretaris - 024 - 641 56 34, johkruize@wanadoo.nl

Werkgroep Acorn-NL
Contact persoon: Kees Grinwis, dune@dune.demon.nl

Werkgroep Hardware & Video
Simon Voortman - voorzitter - 0187 - 687 591, s.jvoortman@freeler.nl
Pieter Drost - secretaris, p.drost@mchaaglanden.nl

Expo team
vacant