Landelijk
najaarsoverleg Raad van Afgevaardigden
zaterdag 18 oktober 2008 te Amersfoort
Zie uitnodiging en agenda elders in dit nummer
Heemskerk
Albert Meijer 0251 - 23 91 62, albert.meijer@icu.nl
Leo Smiers, 075 - 622 03 84
Basisschool De Ark,
Elbestraat 4,
1966 XJ Heemskerk.
telefoon in de zaal: 0251-253232
2e zaterdag van de maand van 13.00 - 17.00 uur
Voor bereikbaarheid: zie routekaart en beschrijving [via internet]
Bijeenkomst: zaterdag 11 oktober
Oost (Gld)
Coert Smit 0317 - 31 70 10, c.smit@hccnet.nl
Johan Kruize 024 - 641 56 34, johkruize@wanadoo.nl,
UniCorn BBS 026 - 442 55 06, htg.derksen@hccnet.nl
'De Wieken' zaal 1.3, eerste etage (met lift),
Prinses Irenestraat 49,
6661 EA Elst (Gld.)
telefoon 0481 - 375 283.
1e zaterdag van de maand van 13.00 - 17.00 uur.
Voor bereikbaarheid: zie routekaartje [via internet]
Agenda:
Bijeenkomst: zaterdag 4 oktober
Drachten
Hans Heerbaart 058 - 212 70 24, hans.heerbaart@vitens.nl
Henk Zwanenburg 0512 - 51 79 80, henk.zwanenburg@planet.nl
Buurthuis "De Skule",
De Hoge Bomen 2,
9203 ND Drachten
tel. 0512-544530
3e vrijdag van de maand van 19:00 - 23:00 uur.
Voor bereikbaarheid: zie beschrijving [via internet]
Bijeenkomst: vrijdag 17 oktober
Almelo
Frans Gasthuis 0546 - 62 23 18.
'De Compaan',
Maardijk 83a,
7606 KT Almelo.
telefoon in de zaal: 0546-456714
1e dinsdag van de maand van 20.00 - 23.00 uur.
Voor bereikbaarheid: zie beschrijving en routekaart [via internet]
Voor de laatste informatie, ga naar: http://www.fgdesign.nl/bbc
Bijeenkomst: dinsdag 7 oktober
Amstelveen
Roel Boesenkool 075 - 641 19 81,
VOKA - gebouw,
Vierlingsbeeklaan,
1187 AS Bovenkerk / Amstelveen.
Laatste zaterdag van de maand van 13.00 - 17.00 uur.
Voor bereikbaarheid: zie routekaartje [via internet]
Bijeenkomst: zaterdag 25 oktober
Amersfoort
Nico Blom 033 - 461 01 40, nico.blom@casema.nl
Speeltuinvereniging 'De Rivierenwijk',
Dollardstraat 119,
3812 EV Amersfoort.
Telefoon 033 - 462 00 82.
3e zaterdag van de maand van 13.00 - 17.00 uur.
Voor bereikbaarheid: zie routekaartje [via internet]
Bijeenkomst: zaterdag 18 oktober
Rijswijk (Z-H)
Kees Grinwis, voorzitter,
Piet Zuiderwijk 070 - 391 20 82, pietzuiderwijk@planet.nl,
BBS de Randstad 070 - 355 79 75.
Website: http://josti.fol.nl/BigBen.html
Welzijnsgebouw 'De Ottoburg' zaal 142,
Esdoornstraat 3a,
2282 RZ Rijswijk,
telefoon portier Henk: 070-3077560.
elke donderdag van 20.00 - 23.00 uur.
Voor bereikbaarheid: zie routekaartje [via internet]
Agenda:
02 oktober: Algemene regiobijeenkomst
09 oktober: Linux (deel 1), Kees Grinwis
16 oktober: WG Hardware & Video
23 oktober: Henri's Desktop, Henri Derksen
30 oktober: Arjan's Netwerk praatje, Arjan Bokx
Werkgroep Genealogie
G.A.M. Battes - voorzitter - 079 - 351 18 45, gerard.battes@wanadoo.nl
B.S.P. van den Aardweg - secretaris - 079 - 321 29 18, bspvda@hetnet.nl
Werkgroep 8-bitters
Henri Derksen - voorzitter - htg.derksen@hccnet.nl,  fax: 026 - 442 55 06.
Johan Kruize - secretaris - 024 - 641 56 34, johkruize@wanadoo.nl
Werkgroep Acorn-NL
Contact persoon: Kees Grinwis, dune@dune.demon.nl
Werkgroep Hardware & Video
Simon Voortman - voorzitter - 0187 - 687 591, s.jvoortman@freeler.nl
Pieter Drost - secretaris, p.drost@mchaaglanden.nl
Expo team
vacant
Overige activiteiten (niet BigBenClub)
vrijdag 03 oktober 18:00-20:30 Internetcafe KSCC Nijmegen
vrijdag 03 oktober 19:00-23:00 Acorn Atom Club Limburg, Sittard
donderdag 09 oktober 19:00-22:00 ACorner te Itteren (L.)
vrijdag 10 oktober 20:00-23:00 RISCOS.be te Antwerpen
zaterdag 18 oktober 10:30-16:00 HCC RISC OS IG Eemnes
woensdag 22 oktober 19:30-22:00 HCC Arnhem + RISC OS IG in Presikhaaf
vrijdag 24 oktober 20:00-23:00 RISCOS.be te Antwerpen