Landelijk
RvA vergadering
zaterdag 18 april van 10:00 - 13:00 uur
Speeltuinvereniging 'De Rivierenwijk',
Dollardstraat 119,
3812 EV Amersfoort
Telefoon 033-4620082
RISC OS eXperience
zaterdag 16 mei van 10:00 - 16:00 uur
Wijkcentrum De Vuister
Molenwerf 44
1541 WR Koog aan de Zaan
Heemskerk
Albert Meijer 0251-239162, albert.meijer@icu.nl
Leo Smiers, 075-6220384
Basisschool De Ark,
Elbestraat 4,
1966 XJ Heemskerk.
telefoon in de zaal: 0251-231569 (update)
2e zaterdag van de maand van 13:00 - 17:00 uur
Voor bereikbaarheid: zie routekaart en beschrijving [via internet]
Bijeenkomst: zaterdag 9 mei
Oost (Gld)
Coert Smit 0317-317010, c.smit@hccnet.nl
Johan Kruize 024-6415634, johkruize@wanadoo.nl,
UniCorn BBS 026-4425506, htg.derksen@hccnet.nl
'De Wieken' zaal 1.3, eerste etage (met lift),
Prinses Irenestraat 49,
6661 EA Elst (Gld.)
telefoon 0481-375283.
1e zaterdag van de maand van 13:00 - 17:00 uur.
Voor bereikbaarheid: zie routekaartje [via internet]
Bijeenkomst: zaterdag 2 mei
Drachten
Hans Heerbaart 058-2127024, hans.heerbaart@vitens.nl
Henk Zwanenburg 0512-517980, henk.zwanenburg@planet.nl
Buurthuis "De Skule",
De Hoge Bomen 2,
9203 ND Drachten
tel. 0512-544530
3e vrijdag van de maand van 19:00 - 23:00 uur.
Voor bereikbaarheid: zie beschrijving [via internet]
Bijeenkomst: vrijdag 17 april
Almelo
Frans Gasthuis 0546- 622318.
'De Compaan',
Maardijk 83a,
7606 KT Almelo.
telefoon in de zaal: 0546-456714
1e dinsdag van de maand van 20:00 - 23:00 uur.
Voor bereikbaarheid: zie beschrijving en routekaart [via internet]
Voor de laatste informatie, ga naar: http://www.fgdesign.nl/bbc
Bijeenkomst: dinsdag 12 mei?
Amstelveen
Roel Boesenkool 075-6411981,
VOKA - gebouw,
Vierlingsbeeklaan,
1187 AS Bovenkerk / Amstelveen.
Laatste zaterdag van de maand van 13:00 - 17:00 uur.
Voor bereikbaarheid: zie routekaartje [via internet]
Bijeenkomst: zaterdag 25 april
Amersfoort
Nico Blom 033-4610140, nico.blom@casema.nl
Speeltuinvereniging 'De Rivierenwijk',
Dollardstraat 119,
3812 EV Amersfoort.
Telefoon 033-4620082.
3e zaterdag van de maand van 13:00 - 17:00 uur.
Voor bereikbaarheid: zie routekaartje [via internet]
Bijeenkomst: geen
De regio Amersfoort heeft op haar ledenvergadering van 20-12-2008 besloten de regiobijeenkomsten voorlopig op te schorten vanwege verminderde belangstelling van onze leden.
Rijswijk (Z-H)
Kees Grinwis, voorzitter, kees@grinwis.net
Piet Zuiderwijk 070-3912082, pietzuiderwijk@planet.nl,
BBS de Randstad 070-3557975.
Website: http://josti.fol.nl/BigBen.html
Welzijnsgebouw 'De Ottoburg' zaal 142,
Esdoornstraat 3a,
2282 RZ Rijswijk,
telefoon portier Henk: 070-3077560.
elke donderdag van 20:00 - 23:00 uur.
Voor bereikbaarheid: zie routekaartje [via internet]
Agenda:
16 april : WG Hardware & Video
23 april : Voorbereiding Landelijke Dag
30 april : Geen bijeenkomst i.v.m. Koninginnedag
07 mei : Algemene regiobijeenkomst
Werkgroep Genealogie
G.A.M. Battes - voorzitter - 079-3511845, gerard.battes@gmail.com
B.S.P. van den Aardweg - secretaris - 079-3212918, bspvda@hetnet.nl
Werkgroep 8-bitters
Henri Derksen - voorzitter - htg.derksen@hccnet.nl, fax: 026-4425506.
Johan Kruize - secretaris - 024-6415634, johkruize@wanadoo.nl
Johan Heuseveldt - tester - 0164-685832, inacuser@waarland.demon.nl
Werkgroep Acorn-NL
Contact persoon: Kees Grinwis, dune@dune.demon.nl
Werkgroep Hardware & Video
Simon Voortman - voorzitter, 0187-687591, s.jvoortman@freeler.nl
Pieter Drost - secretaris, 06-41525307, p.drost@mchaaglanden.nl
RISC OS eXperience team
Leo Smiers - 075-6220384, bbc-bestuur@fam.smiers.name
Paul Porcelijn - 023-5363788, p.porcelyn@hccnet.nl
Overige activiteiten (niet BigBenClub)
woensdag 22 april 19:30-22:00 HCC Arnhem Betlehemkerk
vrijdag 24 april 20:00-23:00 RISCOS.be te Antwerpen