Landelijk
Overleg RvA, zaterdag 10 oktober,10:00 - 13:00, bij regio Heemskerk
Zie betreffende uitnodiging.
Heemskerk
Albert Meijer 0251-239162, albert.meijer@icu.nl
Leo Smiers, 075-6220384, leo@fam.smiers.name
Basisschool De Ark,
Elbestraat 4, 1966 XJ Heemskerk.
telefoon in de zaal: 0251-231569
2e zaterdag van de maand van 13:00 - 17:00 uur
Voor bereikbaarheid: zie routekaart en beschrijving [via internet]
Bijeenkomst: zaterdag 10 oktober
Oost (Gld)
Coert Smit 0317-317010, c.smit@hccnet.nl
Johan Kruize 024-6415634, johkruize@wanadoo.nl,
UniCorn BBS 026-4425506, htg.derksen@hccnet.nl
'De Wieken' zaal 1.3, eerste etage (met lift),
Prinses Irenestraat 49, 6661 EA Elst (Gld.)
telefoon 0481-375283.
1e zaterdag van de maand van 13:00 - 17:00 uur.
Voor bereikbaarheid: zie routekaartje [via internet]
Bijeenkomst: zaterdag 03 oktober weer normaal
Drachten
Hans Heerbaart 058-2127024, hans.heerbaart@hetnet.nl
Henk Zwanenburg 0512-517980, henk.zwanenburg@planet.nl (update)
Buurthuis "De Skule",
De Hoge Bomen 2, 9203 ND Drachten
tel. 0512-544530
3e vrijdag van de maand van 19:00 - 23:00 uur.
Voor bereikbaarheid: zie beschrijving [via internet]
Bijeenkomst: vrijdag 16 oktober
Almelo
Frans Gasthuis 0546- 622318, post@fgdesign.nl
'De Compaan',
Maardijk 83a, 7606 KT Almelo.
telefoon in de zaal: 0546-456714
1e dinsdag van de maand van 20:00 - 23:00 uur.
Voor bereikbaarheid: zie beschrijving en routekaart [via internet]
Voor de laatste informatie, ga naar: http://www.fgdesign.nl/bbc
Bijeenkomst: dinsdag 6 oktober
Bijeenkomst: dinsdag 3 november
Amstelveen
Roel Boesenkool 075-6411981, r.boesenkool@hccnet.nl
Tijdelijk een alternatieve locatie op bedrijventerrein Amsterdam Zuid-Oost
Voor informatie over het adres, neem kontakt op met Roel Boesenkool
Laatste zaterdag van de maand van 13:00 - 17:00 uur.
Bijeenkomst: zaterdag 31 oktober
Amersfoort
Nico Blom 033-4610140, nico.blom@casema.nl
Speeltuinvereniging 'De Rivierenwijk',
Dollardstraat 119, 3812 EV Amersfoort.
Telefoon 033-4620082.
3e zaterdag van de maand van 13:00 - 17:00 uur.
Voor bereikbaarheid: zie routekaartje [via internet]
Bijeenkomst: geen
De regio Amersfoort heeft op haar ledenvergadering van 20-12-2008 besloten de regiobijeenkomsten voorlopig op te schorten vanwege verminderde belangstelling van onze leden.
Rijswijk (Z-H)
Kees Grinwis, voorzitter, kees@grinwis.net
Piet Zuiderwijk 070-3912082, pietzuiderwijk@planet.nl
BBS de Randstad 070-3557975.
Website: http://www.bigben-rijswijk.riscos.nl
Welzijnsgebouw 'De Ottoburg' zaal 142,
Esdoornstraat 3a, 2282 RZ Rijswijk,
telefoon portier Henk: 070-3077560.
elke donderdag van 20:00 - 23:00 uur.
Voor bereikbaarheid: zie routekaartje [via internet]
Agenda:
01 oktober : Algemene regiobijeenkomst
08 oktober : Linux deel 1, door Kees Grinwis
15 oktober : Werkgroep Hardware & Video
22 oktober : Joomla CMS, door Jos Timmer
29 oktober : Scannen, door Ben v/d Aardweg
05 november : Algemene regiobijeenkomst
Werkgroep Genealogie
G.A.M. Battes - voorzitter - 079-3511845, gerard.battes@orange.nl
B.S.P. van den Aardweg - secretaris - 079-3212918, bsp.vdaardweg@casema.nl
Werkgroep 8-bitters
Henri Derksen - voorzitter - htg.derksen@hccnet.nl, fax: 026-4425506.
Johan Kruize - secretaris - 024-6415634, johkruize@wanadoo.nl
Johan Heuseveldt - tester - 0164-685832, inacuser@waarland.demon.nl
Werkgroep Acorn-NL
Contact persoon: Kees Grinwis, dune@dune.demon.nl
Werkgroep Hardware & Video
Simon Voortman - voorzitter, 0187-687591, sjvoortman@gmail.com
Pieter Drost - secretaris, 06-41525307, p.drost@mchaaglanden.nl
RISC OS eXperience team
Leo Smiers - 075-6220384, bbc-bestuur@fam.smiers.name
Paul Porcelijn - 023-5363788, p.porcelyn@hccnet.nl
Overige activiteiten (niet BigBenClub)
vrijdag 02 oktober 18:00-20:30 Internetcafe KSCC Nijmegen  
vrijdag 02 oktober 20:00-23:00 Acorn Atom Club Limburg, Sittard  [route]
donderdag 08 oktober 19:00-22:00 ACorner te Itteren (L.)  [route]
vrijdag 09 oktober 20:00-23:00 RISCOS.be te Antwerpen  
vrijdag 23 oktober 20:00-23:00 RISCOS.be te Antwerpen  
woensdag 28 oktober 19:30-22:00 HCC Arnhem in Betlehemkerk  
vrijdag 06 november 18:00-20:30 Internetcafe KSCC Nijmegen  
vrijdag 06 november 20:00-23:00 Acorn Atom Club Limburg, Sittard  [route]