Landelijk
Heemskerk
Albert Meijer 0251-239162, albert.meijer@ziggo.nl
Leo Smiers, 075-6220384, leo@fam.smiers.name
Basisschool De Ark,
Elbestraat 4, 1966 XJ Heemskerk.
telefoon in de zaal: 0251-231569
2e zaterdag van de maand van 13:00 - 17:00 uur
Voor bereikbaarheid: zie routekaart en beschrijving [via internet]
Bijeenkomst: zaterdag 11 september
Oost (Gld)
Coert Smit 0317-317010, c.smit@hccnet.nl
Johan Kruize 024-6415634, johkruize@wanadoo.nl,
UniCorn BBS 026-4425506, htg.derksen@hccnet.nl
'De Wieken' zaal 1.3, eerste etage (met lift),
Prinses Irenestraat 49, 6661 EA Elst (Gld.)
telefoon 0481-375283.
1e zaterdag van de maand van 13:00 - 17:00 uur.
Voor bereikbaarheid: zie routekaartje [via internet]
Bijeenkomst: zaterdag 04 september
Drachten
Hans Heerbaart 058-2127024, hans.heerbaart@hetnet.nl
Henk Zwanenburg 0512-517980, henk.zwanenburg@planet.nl
Buurthuis "De Skule",
De Hoge Bomen 2, 9203 ND Drachten
tel. 0512-544530
3e vrijdag van de maand van 19:00 - 23:00 uur.
Voor bereikbaarheid: zie beschrijving [via internet]
Bijeenkomst: vrijdag 17 september
Almelo
Frans Gasthuis 0546- 622318, post@fgdesign.nl
'De Compaan',
Maardijk 83a, 7606 KT Almelo.
telefoon in de zaal: 0546-456714
1e dinsdag van de maand van 20:00 - 23:00 uur.
Voor bereikbaarheid: zie beschrijving en routekaart [via internet]
Voor de laatste informatie, ga naar: http://www.fgdesign.nl/bbc
Bijeenkomst: dinsdag 6 juli
Amstelveen
Roel Boesenkool 075-6411981, r.boesenkool@hccnet.nl
Tijdelijk een alternatieve locatie op bedrijventerrein Amsterdam Zuid-Oost
Voor informatie over het adres, neem kontakt op met Roel Boesenkool
Laatste zaterdag van de maand van 13:00 - 17:00 uur.
Bijeenkomst: zaterdag 26 juni
Bijeenkomst: zaterdag 24 juli
Bijeenkomst: zaterdag 28 augustus
Amersfoort
Nico Blom 033-4610140, nico.blom@casema.nl
3e zaterdag van de maand van 13:00 - 17:00 uur.
Bijeenkomst: bij iemand thuis!
Als je wilt meedoen, neem dan kontakt op met Nico Blom!
Rijswijk (Z-H)
Kees Grinwis, voorzitter, kees@grinwis.net
Piet Zuiderwijk 070-3912082, pietzuiderwijk@planet.nl
BBS de Randstad 070-3557975.
Website: http://www.bigben-rijswijk.riscos.nl
Welzijnsgebouw 'De Ottoburg' zaal 142,
Esdoornstraat 3a, 2282 RZ Rijswijk,
telefoon portier John Sleebos: 070-3077560.
elke donderdag van 20:00 - 23:00 uur.
Voor bereikbaarheid: zie routekaartje [via internet]
Agenda:
Geen bijeenkomsten in juli en augustus
Werkgroep Genealogie
G.A.M. Battes - voorzitter - 079-3511845, gerard.battes@wanadoo.nl
B.S.P. van den Aardweg - secretaris - 079-3212918, bsp.vdaardweg@casema.nl
Werkgroep 8-bitters
Henri Derksen - voorzitter - htg.derksen@hccnet.nl, fax: 026-4425506.
Johan Kruize - secretaris - 024-6415634, johkruize@wanadoo.nl
Johan Heuseveldt - tester - 0164-685832, inacuser@waarland.demon.nl
Werkgroep Acorn-NL
Contact persoon: Kees Grinwis, dune@dune.demon.nl
Werkgroep Hardware & Video
Simon Voortman - voorzitter, 0187-687591, sjvoortman@gmail.com
Pieter Drost - secretaris, 06-41525307, p.drost@mchaaglanden.nl
RISC OS eXperience team
Leo Smiers - 075-6220384, bbc-bestuur@fam.smiers.name
Paul Porcelijn - 023-5363788, p.porcelyn@hccnet.nl
Overige activiteiten (niet BigBenClub)
donderdag 08 juli 19:00-22:00 ACorner te Itteren (L.)  [route]
vrijdag 09 juli 20:00-23:00 RISCOS.be te Antwerpen  [route]
vrijdag 23 juli 20:00-23:00 RISCOS.be te Antwerpen  [route]
donderdag 12 augustus 19:00-22:00 ACorner te Itteren (L.)  [route]
vrijdag 13 augustus 20:00-23:00 RISCOS.be te Antwerpen  [route]
vrijdag 27 augustus 20:00-23:00 RISCOS.be te Antwerpen  [route]