Landelijk
Overleg RvA 11-1, zaterdag 2 april, 11:00 - 13:00, bij regio Oost
De Wieken, Prinses Irenestraat 49, 6661 EA Elst (Gld.)
bovenzaal 1.2

Riscos eXperience 2011, zaterdag 14 mei, 10:00 - 16:00
De Vuister, Molenwerf 44, 1541 WR Koog aan de Zaan
Heemskerk
Albert Meijer 0251-239162, albert.meijer@ziggo.nl
Leo Smiers, 075-6220384, leo@fam.smiers.name
Basisschool De Ark,
Elbestraat 4, 1966 XJ Heemskerk.
telefoon in de zaal: 0251-231569
2e zaterdag van de maand van 13:00 - 17:00 uur
Voor bereikbaarheid: zie routekaart en beschrijving [via internet]
Bijeenkomst: zaterdag 12 februari
Oost (Gld)
Coert Smit 0317-317010, c.smit@hccnet.nl
Johan Kruize 024-6415634, johkruize@wanadoo.nl,
UniCorn BBS 026-4425506, htg.derksen@hccnet.nl
'De Wieken' zaal 1.3, eerste etage (met lift),
Prinses Irenestraat 49, 6661 EA Elst (Gld.)
telefoon 0481-375283.
1e zaterdag van de maand van 13:00 - 17:00 uur.
Voor bereikbaarheid: zie routekaartje [via internet]
Drachten
Hans Heerbaart 058-2127024, hans.heerbaart@hetnet.nl
Henk Zwanenburg 0512-517980, henk.zwanenburg@planet.nl
Buurthuis "De Skule",
De Hoge Bomen 2, 9203 ND Drachten
tel. 0512-544530
3e vrijdag van de maand van 19:00 - 23:00 uur.
Voor bereikbaarheid: zie beschrijving [via internet]
Bijeenkomst: vrijdag 21 januari
Almelo
Frans Gasthuis 0546- 622318, post@fgdesign.nl
Locatie 'CSL-HSI', (nieuwe locatie!)
Twentepoort West 38, 7609 RD Almelo.
1e dinsdag van de maand van 20:00 - 23:00 uur.
Voor bereikbaarheid: zie beschrijving en routekaart [via internet]
Voor de laatste informatie, ga naar: http://www.fgdesign.nl/bbc
Amstelveen
Roel Boesenkool 075-6411981, r.boesenkool@hccnet.nl
Catacomben van Multi Repair, (nieuwe locatie!)
Paasheuvelweg 28, 1105 BJ Amsterdam (Z-O) (vlakbij IKEA en AMC).
Laatste zaterdag van de maand van 13:00 - 17:00 uur.
Voor bereikbaarheid: zie beschrijving [via internet]
Bijeenkomst: zaterdag 29 januari
Amersfoort
Nico Blom 033-4610140, nico.blom@casema.nl
3e zaterdag van de maand van 13:00 - 17:00 uur.
Bijeenkomst: bij iemand thuis!
Als je wilt meedoen, neem dan kontakt op met Nico Blom!
Rijswijk (Z-H)
Kees Grinwis, voorzitter, kees@grinwis.net
Piet Zuiderwijk 070-3912082, pietzuiderwijk@planet.nl
BBS de Randstad 070-3557975.
Website: http://www.bigben-rijswijk.riscos.nl
Welzijnsgebouw 'De Ottoburg' zaal 118,
Esdoornstraat 3a, 2282 RZ Rijswijk,
telefoon portier John Sleebos: 070-3077560.
elke donderdag van 20:00 - 23:00 uur.
Voor bereikbaarheid: zie routekaartje [via internet]
Agenda:
20 januari : Werkgroep Hardware & Video
27 januari : Netwerkbeveiliging, Jos Timmer
03 februari : Algemene ledenvergadering
10 februari : Algemene regiobijeenkomst
17 februari : Werkgroep Hardware & Video
24 februari : Werkgroep Genealogie
Antwerpen Nieuw!
Steve Royd Marker, marker@dommel.be
Frank van de Kerkhove,
Hof Van Rieth,
St-Hathebrandstraat 20, Molenlei 20, 2640 Mortsel (Antwerpen),
Tel. 0032 (0)34493240,
elke 4e vrijdag van 20:00 - 23:00 uur.
Voor bereikbaarheid: routekaart
Agenda:
Bijeenkomst: vrijdag 28 januari
Werkgroep Genealogie
G.A.M. Battes - voorzitter - 079-3511845, gerard.battes@wanadoo.nl
B.S.P. van den Aardweg - secretaris - 079-3212918, bsp.vdaardweg@casema.nl
Werkgroep 8-bitters
Henri Derksen - voorzitter - htg.derksen@hccnet.nl, fax: 026-4425506.
Johan Kruize - secretaris - 024-6415634, johkruize@wanadoo.nl
Johan Heuseveldt - tester - 0164-685832, inacuser@waarland.demon.nl
Werkgroep Acorn-NL
Contact persoon: Kees Grinwis, dune@dune.demon.nl
Werkgroep Hardware & Video
Simon Voortman - voorzitter, 0187-687591, sjvoortman@gmail.com
Pieter Drost - secretaris, 06-41525307, p.drost@mchaaglanden.nl
RISC OS eXperience team
Leo Smiers - 075-6220384, bbc-bestuur@fam.smiers.name
Paul Porcelijn - 023-5363788, p.porcelyn@hccnet.nl
Overige activiteiten (niet BigBenClub)
vrijdag 07 januari 18:00-20:30 KSCC InternetCafe Nijmegen  
donderdag 13 januari 19:00-22:00 ACorner te Itteren (L.)  [route]
vrijdag 14 januari 19:00-23:00 Acorn Atom Club Limburg, Sittard  [route]
woensdag 26 januari 19:30-22:00 HCC Arnhem in Presikhaaf