Landelijk
Overleg RvA 12-2, zaterdag 24 november, 11:00 - 13:00, bij regio Amstelveen (onder voorbehoud)
Heemskerk
Albert Meijer 0251-239162, albert.meijer@ziggo.nl
Leo Smiers, 075-6220384, leo@fam.smiers.name
Wijkcentrum Citadel,
Steenhouwerskwartier 27, 1967 KD Heemskerk.
2e zaterdag van de maand van 13:00 - 17:00 uur
Voor bereikbaarheid: zie routekaart en beschrijving [via internet]
Bijeenkomst: zaterdag 08 september
Oost (Gld)
Coert Smit 0317-317010, c.smit@hccnet.nl
Johan Kruize 024-6415634, johkruize@online.nl (update),
UniCorn BBS 026-4425506, htg.derksen@hccnet.nl
'De Wieken' zaal 1.3, eerste etage (met lift),
Prinses Irenestraat 49, 6661 EA Elst (Gld.)
telefoon 0481-375283.
1e zaterdag van de maand van 13:00 - 17:00 uur.
Voor bereikbaarheid: zie routekaartje [via internet]
Bijeenkomst: zaterdag 1 september
Drachten
Hans Heerbaart 058-2127024, hans.heerbaart@hetnet.nl
Henk Zwanenburg 0512-517980, henk.zwanenburg@planet.nl
Buurthuis 'De Skule',
De Hoge Bomen 2, 9203 ND Drachten
tel. 0512-544530
3e vrijdag van de maand van 19:00 - 23:00 uur.
Voor bereikbaarheid: zie beschrijving [via internet]
Bijeenkomst: vrijdag 21 september
Almelo
Frans Gasthuis 0546- 622318, post@fgdesign.nl
Locatie 'CSL-HSI',
Twentepoort West 38, 7609 RD Almelo.
1e dinsdag van de maand van 20:00 - 23:00 uur.
Voor bereikbaarheid: zie beschrijving en routekaart [via internet]
Voor de laatste informatie, ga naar: http://www.fgdesign.nl/bbc
Bijeenkomst: dinsdag 3 juli
Bijeenkomst: dinsdag 4 september
Amstelveen
Roel Boesenkool 075-6411981, r.boesenkool@hccnet.nl
Catacomben van Multi Repair,
Paasheuvelweg 28, 1105 BJ Amsterdam (Z-O) (vlakbij IKEA en AMC).
Laatste zaterdag van de maand van 13:00 - 17:00 uur.
Voor bereikbaarheid: zie beschrijving [via internet]
Bijeenkomst: zaterdag 30 juni
Bijeenkomst: zaterdag 28 juli
Bijeenkomst: zaterdag 26 augustus
Bijeenkomst: zaterdag 29 september
Amersfoort
Door het opzeggen van het lidmaatschap van het regiobestuur en niemand die het wil overnemen, bestaat deze regio per 1 januari 2012 niet meer.
Rijswijk (Z-H)
Kees Grinwis, voorzitter, kees@grinwis.net
Piet Zuiderwijk 070-3912082, pietzuiderwijk@planet.nl
BBS de Randstad 070-3557975.
Website: http://www.bigben-rijswijk.riscos.nl
Welzijnsgebouw 'De Ottoburg' zaal 118,
Esdoornstraat 3a, 2282 RZ Rijswijk,
telefoon portier John Sleebos: 070-3077560.
elke donderdag van 20:00 - 23:00 uur.
Voor bereikbaarheid: zie routekaartje [via internet]
Agenda:
14 juni : WG Genealogie
21 juni : Werkgroep Hardware & Video
28 juni : HearIn
06 september : Algemene bijeenkomst
13 september :
20 september : Werkgroep Hardware & Video
Werkgroep Genealogie
G.A.M. Battes - voorzitter - 079-3511845, gerard.battes@wanadoo.nl
B.S.P. van den Aardweg - secretaris - 079-3212918, bsp.vdaardweg@casema.nl
Werkgroep 8-bitters
Henri Derksen - voorzitter - htg.derksen@hccnet.nl, fax: 026-4425506.
Johan Heuseveldt - tester - 0164-685832, inacuser@waarland.demon.nl
Werkgroep Acorn-NL
Contact persoon: Kees Grinwis, dune@dune.demon.nl
Werkgroep Hardware & Video
Simon Voortman - voorzitter, 0187-687591, sjvoortman@gmail.com
Pieter Drost - secretaris, 06-41525307, p.drost@mchaaglanden.nl
Werkgroep RISCOS.be
Steve Royd-Marker, 0032 (0)485749478 (mobiel), marker@dommel.be
Frank van de Kerkhove, 0032 (0)37732794 (t. 20 en 21 uur), frank.sito5@gmail.com
Website: http://www.riscos.be
Taverne Hof Van Rieth,
St-Hathebrandstraat 20, Molenlei 68, 2640 Mortsel (Antwerpen),
Tel. 0032 (0)34493240,
elke 4e vrijdag van 20:00 - 23:00 uur.
Voor bereikbaarheid: routekaart
Agenda:
Bijeenkomst: vrijdag 22 juni
Bijeenkomst: vrijdag 27 juli
Bijeenkomst: vrijdag 24 augustus
Bijeenkomst: vrijdag 28 september
RISC OS eXperience team
Leo Smiers - 075-6220384, bbc-bestuur@fam.smiers.name
Paul Porcelijn - 023-5363788, p.porcelyn@hccnet.nl
Overige activiteiten (niet BigBenClub)
vrijdag 06 juli 19:00-23:00 Acorn Atom Club Limburg, Sittard  [route]
donderdag 12 juli 19:00-22:00 ACorner te Itteren (L.)  [route]
vrijdag 10 augustus 19:00-23:00 Acorn Atom Club Limburg, Sittard  [route]
vrijdag 07 september 19:00-23:00 Acorn Atom Club Limburg, Sittard  [route]
donderdag 13 september 19:00-22:00 ACorner te Itteren (L.)  [route]